GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 9669433
nr 966 9433
PLATES
8 parts, China, wear, damages.
8 del, Kina
Condition: slitage, skador
400
SEK 250
Monday June 8 2015
at 19:10:42
100 kr
150 kr
200 kr